OSA Preteky

OSA CHALLENGE

Vlastný seriál detských športových podujatí je pre nás jednou z foriem, ako pracujeme a šírime našu filozofiu športového rozvoja detí. Každé dieťa vyniká v inej zručnosti, fyzickej danosti. Jedno v rýchlosti, druhé vo vytrvalosti, sile, obratnosti, či taktike. A taký je aj náš seriál pretekov. Jedny preteky sú rýchlostné, jedny vytrvalostné, iné zamerané na obratnosť, ďalšie na silu, či taktiku. Tak má každé dieťa šancu uspieť v tom svojom, no zároveň získať body i v ostatných pretekoch, s možnosťou uspieť i celkovo. Ukáže sa, kto je komplexný, kto je bojovník, cieľavedomý, pracovitý a trpezlivý. 

Tieto vlastnosti deti neskôr využijú i v bežnom živote. Nevychovávame vrcholových športovcov, no športom chceme pomôcť vychovávať ľudí, ktorí sa vo svete nestratia a uplatnia.

OSA ŠPORT VÍKEND 2017

Spoločne s MTB KLUB Dubnica sme pre Vás pripravili víkend plný pohybu a zábavy v Novej Dubnici. Populárne bežecké preteky, v našom prípade obľúbený Nočný beh mestom, v kombinácii s najstarším MTB maratónom na Slovensku – Novodubnický maratón, ktorý sme preplietli s detským cyklistickým kritériom OSA Cyklokruhy.

Chcem vedieť viac

 

Kalendár OSA CHALLENGE 2017

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie