Športové tábory

Pobytový letný tábor

Neviete si vybrať z množstva letných táborov? Ak ste však rozhodnutí, že vašou voľbou je športový tábor, tak ste u nás správne. Ponúkame deťom možnosť zažiť, ako chutí športové sústredenie vrcholového klubu. Samozrejmosťou sú však pre deti neodmysliteľné zábavné hry, túry za poznaním, vedomostné súťaže a hlavne skvelé zážitky a spomienky. Čo si však deti od nás určite odnesú? Svoje prvé veľké tajomstvá, nových priateľov a možno aj prvé lásky. Leto s OSA ako má byť.

OSA Sport camp
OSA Sport camp

Denné tábory

Sami vieme, že pobytový tábor je finančné náročnejší pre mnoho rodín. Aj pre nich však ponúkame riešenie formou denných športových táborov. Snažíme sa ich pripravovať úplne rovnako profesionálne tak, aby deti odchádzali od nás s podobnými pozitívnymi emóciami, ako pri pobytových táboroch. Nevieme nahradiť nočný pochod, či hľadanie pokladov po tme. No vaše deti sa aj tak budú chcieť vrátiť znova… a znova.

Referencie

Milí rodičia, ak rozmýšľate nad letným táborom pre svoje dieťa, určite odporúčam OSA-letný pobytový tábor. Sama som sa ho zúčastnila a páčilo sa nielen mne , ale aj mojim deťom. Deti si zatrénovali a užili si kopec zábavy. Ubytovanie a okolie bolo skvelé. Deti mali veľa zážitkov a po týždni nechceli ísť domov. A žiadne dieťa, ktoré sa tohoto tábora zúčastní určite nebude sklamané.

Miroslava Samulová

Zorganizovanie letného pohybového kempu chce už značnú dávku odvahy a viery vo vodcovské schopnosti, nakoľko sú už dnešné deti schopné „zožrať“ dospelého aj s topánkami  a to bez mihnutia oka. Naozaj klobúk dole, ako ste zvládli túto výzvu.

Pobyt vonku  v prírode v príjemnom prostredí pod vedením výborných ľudí a hlavne bez rodičov  bol určite príjemnou zmenou pre deti a príležitosťou na stmelenie kolektívu pri rôznych športových a spoločenských aktivitách.

Michal Jaroš

Taboru davame 100 bodov, musim hlavne vyzdvihnut Vas osobny pristup aj v case ked mal nas syn krizu a pocitoval odlucenie od rodicov 😀 Velmi som vtedy ocenila ze sme po neho nemuseli prist a dobojoval to do konca hlavne vdaka Vam. 

Tabor by som isto doporucila detom, ktore sa radi hybu a miluju sport. Pretoze pre takuto skupinu deti je urceny.

Alžbeta Veselková

Galéria z nášho prvého tábora

Zavrieť menu