Ako nás podporiť

Venujte deťom 2%

S vašou podporou vieme pre deti celoročne pripravovať pestrý športový program, či skvelé zážitky. Prostriedky získané z darovaných 2% v tomto roku budeme primárne investovať do budovania našej novej telocvične, na ktorej priestory sme dlho čakali. Vďaka vám a vašim prostriedkom môžu mať deti nové miesto na svoj rozvoj. V minulom roku sme nakúpili pomôcky v hodnote skoro 2.000,- EUR. Vďaka tomu sú naše tréningy stále pestrejšie a pomáhajú deťom k ich rozvoju. Budeme radi, ak poukážete 2% z vašich daní práve pre našu OSA Športovú akadémiu. Nerozhoduje, či ste fyzická osoba, či podnikateľ. Je to jednoduché a aj malá suma, keď sa sčíta nám veľmi pomôže.

pomôcky

Staňte sa partnerom

Šport a organizovanie športových podujatí je naozaj ideálnym priestorom na prezentáciu značky a dobrého mena každej spoločnosti. Je to možnosť, ako jasne deklarovať verejnosti svoj jasný postoj a zodpovednosť za naše budúce generácie. Staňte sa našim partnerom a s vašou podporou budeme aj naďalej organizovať športové podujatia a podporovať v deťoch ich pozitívny vzťah k zdravému životnému štýlu. Aj vaše meno bude v povedomí verejnosti vnímané pozitívne a prispejete tak svojim dielom k silnejšej a odolnejšej generácii. Možno vašim budúcim kolegom, či zamestnancom.

Staňte sa členom OSA Športovej akadémie

Za každou dobre odvedenou prácou a výsledkom hľadajte ľudí. Nie jedného, či dvoch. Ale tím! Aj do toho nášho tímu radi prijmeme každého, kto s nami zdieľa rovnaké myšlienky a je ochotný sa zapojiť svojou aktívnou činnosťou. Ak chcete byť súčasťou tímu, ktorý pomáha našim deťom vytvárať pozitívne návyky a veselé detstvo, dvere u nás sú otvorené. Pre nás sú naopak samozrejmosťou každému členovi poskytnúť klubové výhody, či zaujímavé partnerské zľavy.

Zavrieť menu