Darujte deťom 2% z daní

Prečo si vybrať nás

Aj s Vašou podporou pripravujeme pre deti celoročný športový program, organizujeme podujatia a športové tábory. Prostriedky získané z darovaných 2% investujeme na kúpu nových, alebo náhradu poškodených tréningových pomôcok. Je to jednoduché a aj malá suma keď sa sčíta nám veľmi pomôže. Ďakujeme 😊

Tlačivá na stiahnutie:

Pestrý športový program

Celoročný športový program zameriavame na všestrannosť a pohybovú pestrosť. Hlavným cieľom je vzbudiť u detí kladný vzťah k športu, pohybu a vytvoriť tak kvalitný základ do života a možno i do budúcej športovej kariéry.

Budujeme nové priestory

Prostriedky získané z darovaných 2% sme v minulom roku 2020 investovali do vybudovania novej telocvične. V tomto roku vaše darované 2% použijeme na kúpu nových pomôcok a náradia.

Organizujeme podujatia

Vďaka organizovaniu podujatí prinášame deťom zážitky a emócie už 8 rokov. Vaše 2% použijeme na kúpu medailí, cien a sprievodného programu.

Kde sme investovali financie v minulom roku

 • Vybudovanie novej telocvične – OSA FAMILY GYM.
 • Kúpa nových športových pomôcok a náradia.
 • Zabezpečenie letných športových táborov.

Kde chceme použiť financie tento rok

 • Ceny a medaile do seriálu OSA CHALLENGE.
 • Športové pomôcky do gymnastickej telocvične napr. rebriny, lavice, kladina atď…
 • Zabezpečenie letného športového tábora.

Referencie

 • Chcem poďakovať za tento super nápad a celému OSA – teamu za to ako sa deťom venujete počas tréningov. Moje decká vždy prídu domov šťastné a rozprávajú jeden cez druhého, čo všetko robili lebo každý tréning je iný. Takže mamičky šups s deťmi do OSY.

  Alena Samulová

  Nová Dubnica
 • Veľké uznanie pre túto organizáciu. Je neuveriteľné, čo dokázali urobiť s deťmi za jeden rok tréningov. Deti sa fantasticky zlepšili vo svojej obratnosti a nesedia len doma pri počítačoch, pretože ich tréningy bavia a tešia sa na každý ďalší. A preteky pre deti aj dospelých bývajú fantasticky zorganizované, kde býva aj kopec zábavy. KLOBÚK DOLE a VEĽKÁ VĎAKA celému teamu OSA Akadémie. Veľa šťastia do ďalšej práce s detičkami.

  Miroslava Samulová

  Nová Dubnica
 • Z pohľadu rodiča je OSA Akadémia pre naše deti ako vstupná brána pre všetky športy, ktoré si v budúcnosti dieťa môže vybrať a ľahko sa tak adaptuje…aspoň dúfame :). Tréningy sú zamerané na všestranný rozvoj, zdravú rivalitu a súťaživosť. Za Kajku musíme povedať, že trénerov OSA si ihneď obľúbila a rada trénuje a súťaží na OSA Challenge, ktoré sú čoraz lepšie. Ďakujeme že existujete

  Roman Pavlus

  Dubnica nad Váhom

COVID kríza

Súčasná covid kríza nás pripravila o väčšinu našich partnerov a sponzorov. Aj vďaka vašim 2% veríme, že sa nám aj naďalej podarí udržať dlhodobo budované podmienky a zázemie pre šport detí a mládeže.

Zavrieť menu