XC Honey Meadows

OSA XC Honey Meadows 2017

Ďalšie preteky v seriáli športových podujatí OSA CHALLENGE 2017 sa objavuje v našom kalendári po prvý krát, aj keď sa jedná už o 4. ročník tohto detského seriálu. V dnešnej dobe veľmi obľúbený typ pretekov sme sa rozhodli zaradiť do nášho seriálu aj my a tak 1. ročník XC HONEY MEADOWS 2017 uzrie svetlo sveta už teraz v júli.


Aj vďaka nášmu partnerovi REALITKA 4U môžeme zorganizovať toto podujatie pre deti v krásnom prostredí Medových Lúk (bývalé lúky salaša nad Novou Dubnicou), ktoré môžu naši verní pretekári poznať z obľúbených pretekov OSA BEH SALAŠMI. Tentoraz však bez aktívnej účasti dospelých kategórií (juniori, dospelí, otcovia a mamičky... rodičia), nakoľko prebiehajúca výstavba v tejto lokalite nám neumožňuje pripraviť dlhšie trasy práve pre dospelých tak, aby sme využili potenciál lokality, no hlavne aby sme mohli zabezpečiť bezpečnosť celého podujatia. Veríme, že Vás to však neodradí a prídete svojim deťom vytvoriť skvelú atmosféru, aby si preteky užili v maximálnej možnej miere.

Trasy sme pripravili tak, aby ste mohli svoje ratolesti vidieť počas ich zápolenia so súpermi, no zároveň si budete môcť nájsť svoje miesto na trase tak, aby ste ich svojim potleskom a povzbudzovaním dodali sily tam, kde to bude najviac treba.
Už nemusíte cestovať za obľúbeným druhom pretekov nikam. Máte ich už priamo pod nosom.

Informácie o podujatí môžete sledovať aj aktuálne na našomFacebook - OSA

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie